G
693m²
15 images

Kantoor + res.

Avenue de la Porte de Hal 38-39 , 1060 - Saint-Gilles
Verkoop van een gemengd gebouw van 1717 m² (residentieel - kantoor) / Mogelijke herontwikkeling

Gebouw aan de straatzijde (667 m²)

- 4 erkende woningen + kantoor
- Kelder
- Houten structuur
- EPC G

Gebouw langs en achteraan (1.040 m²)

- Kantoren
- Lift buiten werking
- Ramen van 2014
- Betonnen structuur
- EPC D-

Een vergunning werd verleend in 2023 voor het creëren van 5 appartementen en kantoren in het voorste gebouw, evenals voor het herwerken van het kantoorgebouw achteraan. Deze vergunning is nog steeds geldig, maar is nooit uitgevoerd.
Het achterste gebouw wordt nog steeds bewoond door de huidige eigenaar, die daar graag nog 6 tot 12 maanden zou blijven op basis van een precair contract.

Onroerende voorheffing 2024: 11.266 EUR

Bouwjaar: 1920 en 1960

Gebouw

Parking binnen
Ja
Aantal parking binnen
2

In cijfers

Bebouwde oppervlakte
1717m²

Basisuitrusting

Type verwarming
Gas

Energie

EPC-klasse
G

Locatie

Avenue de la Porte de Hal 38-39 , 1060 - Saint-Gilles

Zoekt u een kantoor?

Een kantoor huren of kopen in België? Wat zijn de criteria om het juiste kantoor te kiezen? Waar vindt u de beste verkoop- of huuraanbiedingen? Bij Allten beseffen we dat noden aan bedrijfsvastgoed ook vragen opwekken! Om een kantoor te kopen, te huren of te verkopen staan onze in bedrijfsvastgoed gespecialiseerde experts tot uw beschikking!

Contacteer ons voor meer informatie

    Contacteer ons