Ga naar hoofdinhoud
204m²
8 images
Avenue de Cortenbergh 89 , - Bruxelles

Ontdek dit gerenoveerde gebouw gelegen in de Leopoldwijk in Brussel. Het bevindt zich nabij het Schumanplein. Deze locatie biedt toegang tot de randgemeenten van de stad en de luchthaven. Het gebouw is bereikbaar met het openbaar vervoer.

De Leopoldwijk biedt een centrale ligging. De nabijheid van het Schumanplein vergemakkelijkt de dagelijkse verplaatsingen voor bedrijven. De gebruikers genieten van een praktische toegang tot de omliggende gebieden van Brussel.

Toegang tot de luchthaven is ook mogelijk vanaf deze locatie. Dit is geschikt voor activiteiten die frequent reizen vereisen. Het openbaar vervoer bedient het gebouw, wat de reistijden voor personeel en bezoekers vereenvoudigt.

Deze te huur staande kantoorruimte voldoet aan de behoeften van professionals die een adres in Brussel zoeken. De renovatie van het gebouw zorgt voor een kader dat geschikt is voor de dagelijkse bedrijfsvoering. De combinatie van de locatie en de toegankelijkheid maakt het een keuze voor professionele verhuur.

Voor elk bedrijf dat actief is in de Leopoldwijk of in de nabijheid, biedt dit gebouw beschikbare kantoren. De feiten over de ligging en het vervoer bevestigen de bruikbaarheid ervan voor lokale en internationale activiteiten.

Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie over deze kantoorverhuur in Brussel en om een bezichtiging te regelen.

Samenstelling

TypeVerdiepingTotale oppervlakteBeschikbaarheid
Kantoorgebouw04204 m²
Kantoorgebouw01204 m²

Basisuitrusting

Keuken
Ja
Lift
Ja
Toiletten M/V
Ja
Type verwarming
Gas
Keuken - type
Kitchenette

Technische uitrusting

Vals plafond
Ja

Veiligheid

Toegangscontrole
Ja
Alarm
Ja
Receptioniste
Ja

Afwerking

Vloerbedekking - type
Vasttapijt

Locatie

Avenue de Cortenbergh 89 , - Bruxelles

Neem contact met ons op voor meer informatie

Contacteer ons