Ga naar hoofdinhoud
926m² - 1.233m²
13 images
Bessenveldstraat 19-25 19-25 , 1831 - Machelen

Airport Garden biedt een kantoor te huur aan in Diegem, aan de rand van het Brussels Gewest. Dit gebouwencomplex ligt nabij Machelen en is geschikt voor wie op zoek is naar professionele ruimtes in de omgeving.

De toegang is eenvoudig vanaf de Ring via afrit 3 - Zaventem. De Leopold III-laan biedt eveneens een directe route. Deze ligging vergemakkelijkt de dagelijkse verplaatsingen voor de gebruikers.

In het hart van het complex bevindt zich een groene binnenruimte met een vijver. Deze inrichting voegt een vleugje natuur toe aan de bebouwde omgeving.

Het gebouw beschikt over een groot aantal parkeerplaatsen, zowel binnen als buiten. Dit voldoet aan de parkeerbehoeften van bedrijven en hun bezoekers.

Airport Garden in Diegem is geschikt voor professionele activiteiten nabij Machelen. De combinatie van goede wegtoegang en toegewijde parkeerplaatsen ondersteunt de dagelijkse bedrijfsvoering.

De feiten over de locatie en de faciliteiten zijn geverifieerd voor deze kantoorverhuur. Het complex behoudt deze kenmerken voor potentiële huurders.

Voor elke aanvraag voor kantoorruimte in deze zone, overweeg Airport Garden. Neem contact met ons op voor meer details of om een bezoek te regelen.

Samenstelling

BESSENVELDSTRAAT 19

TypeVerdiepingTotale oppervlakteBeschikbaarheid
Kantoorgebouw031.138 m²
Kantoorgebouw021.138 m²
Kantoorgebouw011.138 m²
Kantoorgebouw001.174 m²

BESSENVELDSTRAAT 21

TypeVerdiepingTotale oppervlakteBeschikbaarheid
Kantoorgebouw03926 m²
Kantoorgebouw02926 m²
Kantoorgebouw01926 m²
Kantoorgebouw001.233 m²

Gebouw

Bouwjaar
1992
Renovatie - jaar
2017

Basisuitrusting

Keuken
Ja
Airco
Ja
Lift
Ja
Type verwarming
Warmtepomp

Technische uitrusting

Vals plafond
Ja

Veiligheid

Toegangscontrole
Ja
Concierge
Ja
Receptioniste
Ja
Branddetector
Ja

Afwerking

Vloerbedekking - type
Vasttapijt

Woonomgeving

Openbaar vervoer in de buurt
Ja
Autostrade in de buurt
Ja
Station in de buurt
Ja
Velostaion in de buurt
Ja

Aansluitingen

Oplaadpunt voor elektrische voertuigen
Ja
Aantal oplaadpunten
10

Locatie

Bessenveldstraat 19-25 19-25 , 1831 - Machelen

Neem contact met ons op voor meer informatie

Contacteer ons