Ga naar hoofdinhoud
221m²
11 images
Langvoort 5B , 2430 - Laakdal

Het nieuwbouw KMO-park in Langvoort, Laakdal, biedt bedrijfsruimtes te huur aan. Gelegen nabij de E313 en het Albertkanaal, biedt deze site een gemakkelijke toegang voor opslagunits.

De units zijn ontworpen om te voldoen aan de behoeften van bedrijven. Elke unit is 6 meter hoog. Ze zijn uitgerust met een sectionale poort voor praktische toegang.

Toiletten zijn beschikbaar in elke unit. Er zijn ook privé parkeerplaatsen voorzien, wat de dagelijkse bedrijfsvoering vergemakkelijkt.

Dit KMO-park is geschikt voor opslagactiviteiten en bedrijven die een locatie zoeken dicht bij de hoofdwegen. De ligging nabij de E313 maakt efficiënte verplaatsingen naar de omliggende gebieden mogelijk. De nabijheid van het Albertkanaal biedt extra opties voor logistiek.

Als nieuwbouwlocatie garandeert de site recente faciliteiten die voldoen aan de huidige standaarden. De opslagunits zijn gemakkelijk toegankelijk, wat het in- en uitladen van goederen vereenvoudigt.

Voor bedrijven gevestigd in Laakdal of de omgeving, vertegenwoordigt dit KMO-park een geschikte huuroplossing. De kenmerken omvatten een royale hoogte van 6 meter, nuttig voor verticale opslag. De sectionale poort optimaliseert de werkstromen.

Voorzieningen zoals toiletten en privé parkeergelegenheid ondersteunen het comfort van de teams ter plaatse. Dit stelt bedrijven in staat zich te concentreren op hun kernactiviteiten.

Contacteer ons voor meer informatie of om een bezoek aan de site te regelen.

Samenstelling

TypeVerdiepingTotale oppervlakteBeschikbaarheid
Kmo-unit-221 m²
Kmo-unit-221 m²

Gebouw

Bouwjaar
2025
Sectionele poort
Ja
Sectionele poort - hoogte
4.5
Sectionele poort - breedte
4
Vrije hoogte min
6

Basisuitrusting

Toiletten M/V
Ja

Locatie

Langvoort 5B , 2430 - Laakdal

Neem contact met ons op voor meer informatie

Contacteer ons