Ga naar hoofdinhoud
300m²
13 images
Rue des Nouvelles Technologies 2 , 4460 - Grâce-Hollogne

Ontdek deze kantoren te huur in Grâce-Hollogne, met een oppervlakte van ongeveer 300 m². Ze omvatten een ontvangstsluis en een circulatiegang.

De configuratie omvat 5 individuele kantoren van elk ongeveer 13 m². Deze kantoren zijn voorzien van glaswanden en uitgerust met airconditioning. Bovendien biedt de ruimte 3 vergaderzalen of landschapskantoren, respectievelijk van 25 m², 25 m² en 28 m².

Huurders profiteren van toegang tot de uitgeruste refter en de sanitaire voorzieningen. Deze faciliteiten worden gedeeld met het exploiterende bedrijf, dat 4 personen telt.

Er is een privéparking beschikbaar voor de gebruikers.

De kantoren zijn gelegen in het economisch activiteitspark van Grâce-Hollogne. De toegang via de weg en de autosnelweg is gemakkelijk.

Het is mogelijk om aanvullend een opslagruimte van ongeveer 500 m² te huren. Deze ruimte beschikt over een gemotoriseerde sectionale poort met een hoogte van 4,50 m en een breedte van 4,00 m.

Voor alle bijkomende inlichtingen, gelieve ons te contacteren.

Gebouw

Bouwjaar
2000
Parking buiten
Ja

Basisuitrusting

Voorzieningen gehand.
Ja
Airco
Ja
Lift
Nee
Toiletten M/V
Ja
Dubbele beglazing
Ja
Type verwarming
Stookolie cv
Keuken - type
Gedeeltelijk geïnstalleerd

Technische uitrusting

Vals plafond
Ja
Type schrijnwerkerij
Aluminium

Veiligheid

Nooduitgang
Ja
Alarm
Ja

Aansluitingen

Riolering
Ja
Elektriciteit
Ja
Water
Ja
Oplaadpunt voor elektrische voertuigen
Ja

Omgeving

Type buurt
Industriepark
O-Peil
Niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied

Afwerking

Vloerbedekking - type
Tegels

In cijfers

Kantoren
300 m²

Locatie

Rue des Nouvelles Technologies 2 , 4460 - Grâce-Hollogne

Neem contact met ons op voor meer informatie

Contacteer ons