Aller au contenu principal
186m²
15 images
Ninoofsesteenweg 73 , 1500 - Halle

Dit polyvalent pand staat te koop op Ninoofsesteenweg 73 in Halle. De locatie is vlot bereikbaar. Het pand heeft een totale oppervlakte van 186 m² en biedt ruimte voor commerciële en residentiële gebruiken.

Het gelijkvloers is ingericht als voormalige beenhouwerij. Het bevindt zich in goede staat en kan gebruikt worden voor handelsactiviteiten of andere professionele doeleinden.

De twee bovenliggende verdiepingen bieden bijkomende ruimte. Ze vereisen enige opfrissing. Na renovatie kunnen ze ingericht worden als woonruimte.

Dit pand leent zich tot een combinatie van wonen en werken. De totale oppervlakte van 186 m² maakt verschillende invullingen mogelijk.

Bent u op zoek naar een veelzijdig pand in Halle? Neem contact op voor meer informatie of een bezoek.

Equipement de base

Air conditionné
Non
Ascenseur
Non
Toilettes H/F
Non

Localisation

Ninoofsesteenweg 73 , 1500 - Halle

Contactez-nous pour plus d'informations

Nous contacter