Ga naar hoofdinhoud
0m² - 2.018m²
10 images
Jan Emiel Mommaertslaan 20 , 1831 - Machelen

Het Park Hill businesspark omvat bijna 18.000 m² kantoorruimte, verdeeld over vier gebouwen. Voor elk bedrijf dat op zoek is naar een kantoor te huur in Machelen, biedt de site een functionele oplossing tegen voordelige financiële voorwaarden en een bescheiden huurprijs. Het geheel biedt grote professionele oppervlaktes met een parkeerratio van 1 plaats per 40 m².

De site bevindt zich in het hart van een zakendistrict dat de hoofdkantoren en filialen van verschillende internationale bedrijven huisvest. Het station van Diegem en het centrum van Diegem zijn te voet bereikbaar. De ringweg en het centrum van Zaventem zijn met de auto in enkele minuten te bereiken.

De omliggende omgeving is uitgerust met tal van praktische infrastructuren. U vindt er een gevarieerd aanbod aan restaurants, hotels, winkels, banken en benzinestations om het dagelijks leven van de gebruikers te vergemakkelijken. Voor meer informatie of om een bezoek aan het Park Hill park te plannen, contacteer ons team vandaag nog.

Samenstelling

20A

TypeVerdiepingTotale oppervlakteBeschikbaarheid
Kantoorgebouw03 A354 m²Onmiddellijk
Kantoorgebouw02 A189 m²Onmiddellijk
Kantoorgebouw01 A239 m²Onmiddellijk

20B - FLEX UNITS

TypeVerdiepingTotale oppervlakteBeschikbaarheid
Kantoorgebouw04 B69 m²Onmiddellijk
Kantoorgebouw03 B59 m²Onmiddellijk
Kantoorgebouw03 B191 m²Onmiddellijk
Kantoorgebouw02 B469 m²Onmiddellijk
Kantoorgebouw01 B448 m²Onmiddellijk

Basisuitrusting

Keuken
Ja
Airco
Ja
Lift
Ja
Toiletten M/V
Ja
Type verwarming
Gas
Keuken - type
Kitchenette

Veiligheid

Toegangscontrole
Ja
Alarm
Ja
Receptioniste
Ja

Afwerking

Vloerbedekking - type
Vasttapijt

Locatie

Jan Emiel Mommaertslaan 20 , 1831 - Machelen

Neem contact met ons op voor meer informatie

Contacteer ons