Ga naar hoofdinhoud
444m²
3 images
Avenue Louise 209 a , 1000 - Brussels

Dit kantoorgebouw, gerenoveerd in 2007, is gelegen in de Louizawijk in Brussel. Het geniet van een gemakkelijke toegang met de wagen. Bovendien bevindt het zich nabij tal van openbaarvervoersmogelijkheden, waaronder de metro, bussen en trams.

De directe omgeving biedt een ruime keuze aan restaurants en eersteklas hotels. Belangrijke commerciële zones zijn eveneens toegankelijk in de nabije omgeving.

De internationale luchthaven is met de wagen in dertig minuten te bereiken vanaf deze locatie.

Bedrijven die op zoek zijn naar kantoorruimte in deze zone van Brussel kunnen deze optie overwegen vanwege de ligging en toegankelijkheid. De renovatie uit 2007 garandeert een geactualiseerde structuur.

Voor elke aanvraag voor kantoorverhuur in de Louizawijk vergemakkelijken het openbaar en wegennet de dagelijkse verplaatsingen van de gebruikers.

De omliggende voorzieningen, zoals restaurants en hotels, ondersteunen de professionele behoeften. De nabijgelegen commerciële zones bieden aanvullende diensten.

Contacteer ons voor meer informatie of om een bezoek aan dit kantoorgebouw te organiseren.

Samenstelling

TypeVerdiepingTotale oppervlakteBeschikbaarheid
Kantoorgebouw03444 m²
Kantoorgebouw02444 m²

Basisuitrusting

Computer ruimte
Ja
Toiletten M/V
Ja

Technische uitrusting

Vals plafond
Ja

Veiligheid

Toegangscontrole
Ja
Nooduitgang
Ja
Receptioniste
Ja
Branddetector
Ja

Afwerking

Vloerbedekking - type
Vasttapijt

Woonomgeving

Openbaar vervoer in de buurt
Ja
Velostaion in de buurt
Ja
Car sharing in de buurt
Ja

Energie

EPC-klasse
C

Locatie

Avenue Louise 209 a , 1000 - Brussels

Neem contact met ons op voor meer informatie

Contacteer ons