Ga naar hoofdinhoud
5.000m²
5 images
Satenrozen 11-13 11 , 2550 - Kontich

Bedrijfsruimte te huur in Kontich. Dit magazijn is beschikbaar voor verhuur in de zone van Kontich. De site bevindt zich op 1 km van de snelwegen E19 en A12. Deze locatie vergemakkelijkt de toegang tot de belangrijkste verkeersassen in de regio.

De totale oppervlakte die te huur wordt aangeboden, bedraagt 15.000 m². Deze kan worden opgedeeld in kleinere eenheden. Het minimum voor elke eenheid is 3.000 m². Deze optie maakt het mogelijk om de ruimte aan te passen aan de behoeften van uw bedrijf.

Voor professionals die op zoek zijn naar een industriële ruimte in Kontich, biedt deze oppervlakte flexibiliteit qua grootte. U kunt een eenheid huren vanaf 3.000 m² of kiezen voor een groter gedeelte tot de volledige 15.000 m².

De site is gelegen nabij de snelwegen E19 en A12, op slechts 1 km afstand. Dit ondersteunt activiteiten die frequent wegtransport vereisen.

Als u een magazijn te huur zoekt in de sector van Kontich, kan dit pand aan uw eisen voldoen. Voor meer informatie over de beschikbaarheid of om een bezoek te plannen, neem contact met ons op.

In cijfers

Opslagruimte
3000 m²

Locatie

Satenrozen 11-13 11 , 2550 - Kontich

Neem contact met ons op voor meer informatie

Contacteer ons