Ga naar hoofdinhoud
461m²
15 images
Rue Alphonse Poullet 11 , 7711 - Moeskroen

Handelspand te koop in Moeskroen: gebouw van ongeveer 460 m² beschikbaar in het centrum van Dottenijs.

Dit gebouw, voorheen uitgebaat als bankkantoor, is gelegen in het hart van het stadscentrum. Het geniet een uitstekende zichtbaarheid dankzij zijn centrale ligging. De totale oppervlakte bedraagt ongeveer 460 m², wat een ruimte biedt die geschikt is voor diverse toepassingen.

De mogelijke bestemmingen omvatten kantoren, een vrij beroep, een handelszaak of een gemengd project met woongelegenheid. Deze flexibiliteit maakt het mogelijk om het pand aan te passen aan uiteenlopende professionele behoeften.

Het gelijkvloers is in bruikbare staat, klaar voor onmiddellijke ingebruikname. De verdiepingen vereisen renovatiewerken. Dit biedt de mogelijkheid om de ruimtes in te richten volgens de specifieke eisen van het project.

De ligging in het centrum van Dottenijs zorgt voor een gemakkelijke bereikbaarheid. Openbare parkeermogelijkheden bevinden zich in de directe nabijheid.

Dit pand is geschikt voor investeerders of professionele gebruikers die op zoek zijn naar een centrale locatie in Moeskroen. Het combineert een gedeeltelijk instapklare staat met aanpassingspotentieel.

Voor meer informatie, het organiseren van een bezoek of het bespreken van een bod, neem vandaag nog contact met ons op.

Gebouw

Parking binnen
Nee
Parking buiten
Nee

Basisuitrusting

Voorzieningen gehand.
Nee
Keuken
Ja
Airco
Ja
Keuken - type
Kitchenette

In cijfers

Mezzanine
Nee

Locatie

Rue Alphonse Poullet 11 , 7711 - Moeskroen

Neem contact met ons op voor meer informatie

Contacteer ons