Opslagplaats te huur Nieuw
Te huur in het Economisch Activiteitenpark van Visé: een recente hal van +/- 1.400 m² en kantoren van +/- 130 m². Het gebouw bevindt zich op 1 km van de afrit van de E25 Luik-Maastricht. Het is functioneel, met een gelijkvloerse sectionale poort aan de voorzijde en privé parkeerplaatsen.
De structuur is van beton. De muren zijn van geïsoleerde metalen beplating en het dak is plat en geïsoleerd. De vloer is van gepolierd beton, met een vrije nuttige hoogte van 7,80 m.
De kantoren en sanitaire voorzieningen hebben een aparte toegang. Deze ruimte is geschikt voor industriële activiteiten in de regio Visé.
De hal biedt een oppervlakte van +/- 1.400 m² geschikt voor diverse professionele toepassingen. De aangrenzende kantoren van +/- 130 m² maken een gescheiden organisatie van de administratieve ruimtes mogelijk.
De ligging nabij de E25 vergemakkelijkt de verplaatsingen naar Luik en Maastricht. Het Economisch Activiteitenpark van Visé huisvest dit type infrastructuur.
Elk structureel detail draagt bij aan de functionaliteit van het geheel: beton voor de stevigheid, isolatie voor het comfort en directe toegang voor de bruikbaarheid.
Voor meer informatie, contacteer ons.
Gebouw
- Bouwjaar
- 2007
- Parking binnen
- Nee
- Parking buiten
- Ja
- Aantal douchekamers
- 1
- Draagkracht vloer (T/m²)
- 5
- Aantal parking buiten
- 8
- Sectionele poort
- Ja
- Sectionele poort - hoogte
- 4.5
- Sectionele poort - breedte
- 4
- Aantal parkings
- 8
- Vrije hoogte min
- 7.8
- Aantal sectionele poorten
- 1
- Laadkade
- Nee
- Manoeuvreergebied
- Ja
Basisuitrusting
- Voorzieningen gehand.
- Ja
- Keuken
- Nee
- Airco
- Nee
- Computer ruimte
- Ja
- Lift
- Nee
- Toiletten M/V
- Ja
- Wanden
- Ja
- Dubbele beglazing
- Ja
- Type verwarming
- Gas cv
- Douchekamer
- Ja
- Hoogspanningscabine
- Nee
Veiligheid
- Nooduitgang
- Ja
- Alarm
- Ja
Aansluitingen
- Riolering
- Ja
- Elektriciteit
- Ja
- Gas
- Ja
- Telefoonbekabeling
- Ja
- Water
- Ja
Technische uitrusting
- Type schrijnwerkerij
- Aluminium
- Zonnepanelen
- Nee
- Type beglazing
- Dubbele beglazing
- Rollende brug
- Nee
Omgeving
- Type buurt
- Industriële ligging
- Toegangsweg
- Ja
Afwerking
- Vloerbedekking - type
- Gepolieerde beton
In cijfers
- Kantoren
- 130 m²
- Opslagruimte
- 1400 m²