Atelier te huur Nieuw
Ref:
7919620
5 images
Heirbaan 3 , 2640 - Mortsel
Ontdek Ampere35, een voormalig fabrieksgebouw met een uniek industrieel karakter en tal van mogelijkheden. Een veelzijdige ruimte waar nieuwe ideeën tot leven komen!
Dit ruime plateau van 300 m² biedt dankzij de open indeling en natuurlijke lichtinval een aangename en flexibele omgeving.
De ruimte wordt momenteel verder afgewerkt en biedt tal van mogelijkheden voor ateliers, creatieve werkplaatsen, workshops en andere polyvalente activiteiten. Dankzij de open structuur kan de ruimte flexibel worden ingevuld naargelang de behoeften.
Bovendien biedt de nabijheid van Area53 interessante kansen voor samenwerking en creatieve kruisbestuiving.
Contacteer r.vloeberghs@allten.be of +32 476 05 05 05 voor meer informatie of om een bezoek in te plannen.
Gebouw
- Parking binnen
- Nee
- Parking buiten
- Ja
- Sectionele poort
- Ja
Basisuitrusting
- Voorzieningen gehand.
- Nee
- Keuken
- Ja
- Airco
- Nee
- Lift
- Ja
- Toiletten M/V
- Ja
- Dubbele beglazing
- Ja
- Type verwarming
- Gas cv
- Type lift
- Personenlift
- Keuken - type
- Kitchenette
- Douchekamer
- Nee
Aansluitingen
- Riolering
- Ja
- Elektriciteit
- Ja
- Gas
- Ja
- Water
- Ja
Omgeving
- Type buurt
- Stadsrand
In cijfers
- Werkplaats
- 300m²
Woonomgeving
- Winkels in de buurt
- Ja
- Scholen in de buurt
- Ja
- Openbaar vervoer in de buurt
- Ja
- Autostrade in de buurt
- Ja
Technische uitrusting
- Zonnepanelen
- Nee
- Type beglazing
- Dubbele beglazing
Locatie
Heirbaan 3 , 2640 - Mortsel